BilimselHaberleri

UWELL CALİBURN G3 GÜÇLÜ DENEYİM

Uwell Caliburn G3 serisi çubuk tarzı ve kare tarzı pod modlarına sahiptir ve Caliburn GK3, Uwell'in en son kare tarzı pod modudur. Selefi GK2 ile karşılaştırıldığında - artık GK3 ile değişken watt'a sahipsiniz ve vape'nizin güç çıkışını 1 Watt'lık artışlarla 5-25 Watt'tan ayarlayabilirsiniz.GK3'te büyük, parçalı bir dijital LCD ekran da bulunabilir. Uwell, bunun minimum miktarda pil gücü kullandığını ve cihaz kullanılmıyorsa ekranın iki yıla kadar açık bırakılabileceğini iddia ediyor!

G2 bölmeleri ile bulunan değiştirilebilir bobin sistemi yerine, Uwell caliburn g3 kartuş bölmeler entegre bir FeCrAl ağ coile sahiptir.

Podun tasarımı, sızıntıyı mümkün olduğunca ortadan kaldırmak için U-şekilli bir kanal mekanizması ile ultrasonik kaynak içerir.

Seçilebilecek 3 direnç seçeneği vardır – 0.6ohm ve 0.9ohm (kite dahil) artı görünüşe göre yolda olan bir 1.2ohm.

Uwell Kapasiteye bağlı olarak 2 farklı doldurma yöntemi vardır. 2.5ml standart kapasiteli bölmelerde yan doldurma portları ve 2ml (TPD düzenlenmiş alanlar için) bölmelerde bir üst doldurma portu vardır.

Bölmelerin tabanındaki çift hava akışı sistemi, iki farklı hava akışı seçeneği arasında geçiş yapmanızı sağlar. Mouth-To-Lung (MTL) ve Restricted Direct Lung (RDL) isabetleri mevcut olduğundan, tercih ettiğiniz vaping stiline uyacak şekilde daha havadar veya daha sıkı bir çekiliş yapabilirsiniz. Caliburn G3 Vape Stilleri Kılavuzumuzda MTL ve RDL terimlerinin ne anlama geldiğini size anlatıyoruz.

Diğer özellikler arasında USB-C kablosuyla şarj edilen entegre bir 900mAh pil ve e-sıvınızı bölmede görüntülemek için geniş bir ClearView penceresi bulunur.

PCTG, PC ve ABS'den üretilen Uwell Caliburn GK3, 74,8 mm x 49,2 mm x 17,1 mm boyutlarında ve yalnızca yaklaşık 52 g ağırlığındadır.

Elinizde güzelce oturması için yuvarlak kenarlarla ergonomik olarak tasarlanmış küçük ve ince küçük bir cihazdır.

Caliburn Pod GK3'te yerleşik olarak, belirli koşullar altında titreşen dokunsal geri bildirimdir. Cihazı her açtığınızda veya kapattığınızda, bir bölme taktığınızda veya şarj etmek için yapıştırdığınızda dokunsal geri bildirim devreye girer ve bu hoş bir dokunuştur.

Biraz farklı bir şey ve ayrıca görme engelli vapers'a da yardımcı olabilir.

Ekranın karşı tarafında, depoda ne kadar e-likit kaldığını görmenize yardımcı olmak için tasarlanmış Caliburn g3 pod ClearView suyu görüntüleme penceresi var. Bölmeyi geri doldurma zamanı geldiğinde size göstermek için yan tarafa 'MİN' kazınmış.

bilim, araştırma, teknik, mühendislik, inovasyon, teknolojik ilerleme, matematik, fizik, kimya, biyoloji, astronomi, çevre, teknolojik araçlar, laboratuvar, bilim adamı, araştırmacı, teknoloji transferi, teknik analiz, teknolojik uygulama, teknolojik gelişme, teknolojik araştırma, teknolojik inovasyon, teknolojik ilerleme, teknolojik araçlar, teknik çözümler, teknolojik müdahale, teknolojik çevre, teknolojik çalışmalar, teknolojik araçlar, teknik analiz, teknolojik uygulama, teknolojik gelişme, teknolojik araştırma, teknolojik inovasyon, teknolojik ilerleme

0
Atatürk Üniversitesinde proje, bilimsel araştırma ve toplumsal katkı konularında paneller düzenlendi #erzurum

Atatürk Üniversitesinde proje, bilimsel araştırma ve toplumsal katkı konularında paneller düzenlendi.Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim elamanları ve öğrencilerine yönelik...Devamı için tıklayınız

Bilimsel araştırma yapıldı: Havadaki koronavirüs ne kadar sürede bulaşır?

İngiltere'deki Bristol Üniversitesi bilim insanları, gerçekleştirdikleri bilimsel çalışma neticesinde, kovid-19'un solunan havada canlı kalarak ne kadar bulaşıcı olduğunu araştırdı. Bir ilk olduğu ifade...

Bilimsel Araştırmaya Göre Çekici Öğrenciler Üniversitede Daha Yüksek Not Alıyor

İsveç’te yapılan bir araştırma, üniversite öğrencilerinin fiziksel görünüşlerinin aldıkları notlara nasıl etki ettiğini ortaya koyuyor. Çalışmaya göre çekici kız öğrenciler yüzyüze eğitimde, çekici erkek öğrenciler online eğitimde daha yüksek notlar alıyo

Vücut Çalışan Erkeklerin Penisleri Neden Küçülüyor? İşte Durumun Bilimsel Açıklaması

Vücut çalışan erkeklerin, egzersiz yaptıktan sonra testis ve penis bölgesinde geçici olarak bir küçülme yaşanıyor. Bu durum tabii ki oldukça kısa sürse de akıllarda böylesi bir durumun neden olduğu yönünde bir soru işareti bırakıyor.

(ÖZEL) Tarihe ışık tutan eserler bilimsel çalışmalar için bu şekilde hazırlanıyor #eskisehir

Karacahisar Kalesi’nde sürdürülen arkeolojik kazı çalışmaları esnasında bulunan tarihi eserler, kalenin yakınında kurulan kazı istasyonunda restorasyon, çizim ve fotoğraf aşamalarından geçirilerek bilimsel...Devamı için tıklayınız

BUÜ 2022’de akademik ve bilimsel çalışmalara odaklanacak #bursa

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, yeni yılda akademik çalışmalara ve bilimsel proje üretimine odaklanacaklarını vurguladı.BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, yayımladığı.

OECD verilerine göre kadınların bilimsel sahalara en düşük katılım oranı Japonya'da

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) verileri bilim ve fen sahalarına kadın katılım oranının en düşük Japonya'da olduğunu ortaya çıkardı.

Cinsel Birliktelikten Sonra Oluşan Suçluluk Hissinin Bilimsel İsmi Olan 'Post-coital Disfori' Nedir?

Post-coital disfori diğer adıyla post-coital tristesse, rızaya dayalı cinsel birliktelikten sonra kişinin olumsuz duygular içine girmesi anlamına gelir. Peki bu neden olur?

Yapay Zekaların Irkçı ve Cinsiyetçi Oldukları Bilimsel Olarak İlk Kez Kanıtlandı: "Doktorlar Erkek, Suçlular Siyahi Oluyor"

Yapay zeka destekli robotlarla ilgili yapılan son bilimsel araştırma, yapay zekanın kontrol edilmediğinde ırkçı ve cinsiyetçi tavırlar sergileyebileceğini ilk kez bilimsel olarak kanıtladı. ABD'de yapılan araştırmaya göre yapay zeka, suçu siyahilerle

Arı ürünlerinin kemoterapinin yan etkilerini azalttığı bilimsel olarak kanıtlandı

Kanser hastalığının tedavisinde önemli rol oynayan kemoterapinin böbrek, karaciğer ve testis dokusunda yol açtığı hasarın kaliteli arı ürünleri kullanılarak en az seviyeye indirilebileceği bilimsel çalışmalarla ortaya konuldu.

TUSAŞ Bilimsel Araştırmalar Programı başvuruları başladı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), şirket çalışanları ve üniversite öğrencilerinin lisansüstü tez çalışmalarının desteklenmesi için Bilimsel Araştırmalar Programı'nı (BAP) hayata geçirdi.

İnsan Genomunu İlk Kez Baştan Aşağı Haritalandırdı! Artık Bilimsel Olarak 'Ne Olduğumuzu' Keşfedebileceğiz...

DNA'larımızın bütününden oluşan insan genomu, 100'e yakın bilim insanının çalışmasıyla ilk kez tamamen haritalandırıldı. Bilim insanları, bu önemli gelişmenin insanlığa yeni kapılar açacağını açıkladı.

Kadınların Kaslı Erkeklere Daha Çok İlgi Göstermelerinin Bilimsel Açıklaması (Göbekliler Üzülmeyin, Size de Müjdemiz Var)

Günümüzde dış görünüşün ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Hele ki kaslı erkeklere karşı yoğun bir ilginin daima olduğunu günlük hayatta gözlemleyebiliyoruz. Kaliforniya Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırmada da kadınların kaslı erkekler

Antalya Bilim Merkezi, bilimsel çalışmaları destekleyecek #antalya

Kepez Belediyesi’nin eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinde kurduğu Antalya Bilim Merkezi, bilimsel çalışmalar yapan öğrencileri maddi ve manevi desteklemeye hazırlanıyor. Üniversite öğrencileriyle bilim...Devamı için tıklayınız

Bu Bilimsel Araştırmaların Sonuçlarını Görünce Et Yemeye Bakış Açınız Tamamen Değişecek

Başlığı görünce yazımızı bir vejetaryen propagandası sanabilirsiniz ancak inanın olay bu değil. Et yemek, vücudumuz için sağlıksız sonuçlar doğurabiliyor, hatta araştırmalardan derlediğimiz bu bilgileri okuyunca et yemeden önce bir kez daha düşüneceksiniz

Yavru Köpekleri Neden Bu Kadar Çok Sevdiğimiz Bilimsel Olarak Açıklandı: Bunu da Biz Yapmışız(!)

Sevimli dostlarımızın özellikle yavru oldukları dönemde sahip oldukları yüz ifadeleri pek çoğumuzun için dayanılmaz bir hale gelebiliyor. Peki bunun sebebini hiç düşünmüş müydünüz? Yavru köpeklerin bizlere neden bu kadar sevimli geldiği nihayet 'bili

Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@bilimselhaber.com.tr

bilimselhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.